• Tel: +421 37 641 4111
  • info@uniag.sk

UNIVERZITA V ČÍSLACH

0

fakúlt

0

študentov

0

akreditovaných študijných programov

0

absolventov

ŠTUDENTSKÉ DOMOVY, JEDÁLNE, VOĽNOČASOVÉ AKTIVITY

UBYTOVANIE

STRAVOVANIE

VOĽNÝ ČAS

ŠPORT

VISIT SLOVAK UNIVERSITY OF AGRICULTURE IN NITRA

PREČO SI VYBRAŤ SPU?

Inšpiratívne prostredie

Univerzitný areál, plný zelene, ponúka priestor na štúdium, relax, šport  a oddych. Leží iba kúsok od centra mesta, ktoré poskytuje široké možnosti trávenia voľného času.

Kvalitné vzdelávanie

Môžeš si vybrať zo študijných programov,  zameraných na poľnohospodárstvo a krajinárstvo, potravinárstvo, biológiu, biotechnológie, strojárstvo, ekonómiu a manažment.

Široké možnosti uplatnenia

Podľa rebríčka univerzít, ktorý každoročne zostavuje portál Profesia.sk, patria absloventi SPU v Nitre medzi TOP 5 najvyhľadávanejších na trhu práce.

Špičkový výskum

Súčasťou univerzity je jedno z najmodernejších výskumných centier v Európe. Výskumné projekty sa orientujú na produkciu zdravých a bezpečných potravín, ochranu životného prostredia, zachovanie biologickej diverzity a trvalo udržateľného rozvoja.

Otvorená cesta do sveta

Spoznávanie nových krajín prináša skúsenosti a kontakty,  dôležité pre tvoj budúci profesijný život. Prostredníctvom výmenných programov môžeš časť štúdia absolvovať na niektorej z  partnerských univerzít v Európskej únii, aj mimo nej.

Moderné ubytovanie

Vynovené študentské domovy sa nachádzajú priamo v areáli univerzity. Nechýbajú v nich študentské jedálne, bufety,  kuchynky, práčovne a samozrejmosťou je wifi a LAN pripojenie.

Dôraz na ekológiu a udržateľnosť

V prestížnom celosvetovom rebríčku zameranom na udržateľnosť univerzít a stav kampusov sa  SPU umiestňuje každoročne na prvom mieste medzi  slovenskými univerzitami.

Bohatý študentský život

Zaži tradičné aj netradičné eventy, zapoj sa do práce v krúžkoch a študentských spolkoch, využi ponuku športových aktivít priamo v univerzitnom kampuse!