• Tel: +421 37 641 4111
  • info@uniag.sk

UNIVERZITA V ČÍSLACH

0

fakúlt

0

študentov

0

akreditovaných študijných programov

0

absolventov

ŠTUDENTSKÉ DOMOVY, JEDÁLNE, VOĽNOČASOVÉ AKTIVITY

UBYTOVANIE

STRAVOVANIE

VOĽNÝ ČAS

ŠPORT

VISIT SLOVAK UNIVERSITY OF AGRICULTURE IN NITRA

ONLINE TEST A KURZ ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA PRE ZAHRANIČNÝCH UCHÁDZAČOV O ŠTÚDIUM NA SPU V NITRE

PREČO SI VYBRAŤ SPU?

Inšpiratívne prostredie

Univerzitný areál, plný zelene, ponúka priestor na štúdium, relax, šport  a oddych. Leží iba kúsok od centra mesta, ktoré poskytuje široké možnosti trávenia voľného času.

Kvalitné vzdelávanie

Môžeš si vybrať zo študijných programov,  zameraných na poľnohospodárstvo a krajinárstvo, potravinárstvo, biológiu, biotechnológie, strojárstvo, ekonómiu a manažment.

Široké možnosti uplatnenia

Podľa rebríčka univerzít, ktorý každoročne zostavuje portál Profesia.sk, patria absloventi SPU v Nitre medzi TOP 5 najvyhľadávanejších na trhu práce.

Špičkový výskum

Súčasťou univerzity je jedno z najmodernejších výskumných centier v Európe. Výskumné projekty sa orientujú na produkciu zdravých a bezpečných potravín, ochranu životného prostredia, zachovanie biologickej diverzity a trvalo udržateľného rozvoja.

Otvorená cesta do sveta

Spoznávanie nových krajín prináša skúsenosti a kontakty,  dôležité pre tvoj budúci profesijný život. Prostredníctvom výmenných programov môžeš časť štúdia absolvovať na niektorej z  partnerských univerzít v Európskej únii, aj mimo nej.

Moderné ubytovanie

Vynovené študentské domovy sa nachádzajú priamo v areáli univerzity. Nechýbajú v nich študentské jedálne, bufety,  kuchynky, práčovne a samozrejmosťou je wifi a LAN pripojenie.

Dôraz na ekológiu a udržateľnosť

V prestížnom celosvetovom rebríčku zameranom na udržateľnosť univerzít a stav kampusov sa  SPU umiestňuje každoročne na prvom mieste medzi  slovenskými univerzitami.

Bohatý študentský život

Zaži tradičné aj netradičné eventy, zapoj sa do práce v krúžkoch a študentských spolkoch, využi ponuku športových aktivít priamo v univerzitnom kampuse!