• Tel: +421 37 641 4111
  • info@uniag.sk

UBYTOVANIE

Vynovené študentské domovy SPU sa nachádzajú priamo v areáli univerzity. Nechýbajú v nich študentské jedálne, kuchynky, práčovne a samozrejmosťou je wifi a LAN pripojenie.

ŠD MLADOSŤ, ŠTÚROVA ULICA 3

Nachádza sa v centre mesta, neďaleko Galérie Mlyny. Blok A (vežiak) poskytuje ubytovanie v dvoj- a jednolôžkových izbách bunkového typu so spoločným sociálnym zariadením. Na prízemí nájdete zdravotné stredisko. Blok B je vstupná časť, kde sa nachádza vrátnica, spoločenská miestnosť s kapacitou 150 miest a jedáleň. Blok C (ležiak) poskytuje ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách bunkovým systémom so spoločným sociálnym zariadením. V každej izbe je chladnička.

Cena: 50 – 125 eur lôžko/mesiac

ŠD AKADEMICKÁ 1755

Nachádza sa v areáli univerzity v blízkosti obchodného centra CENTRO. Poskytuje ubytovanie v 2-lôžkových študentských izbách bunkového typu (2+2), v každej izbe je chladnička.

Cena: 85 eur lôžko/mesiac

ŠD ANTONA BERNOLÁKA, TRIEDA ANDREJA HLINKU 38

Je situovaný v areáli univerzity v blízkosti obchodného centra CENTRO. Ubytovaní študenti majú na každom poschodí k dispozícii študovňu, kuchynku a televízne miestnosti. Ubytovacie priestory s celkovou kapacitou 953 študentských lôžok sú rozdelené do troch blokov. Blok A s jedálňou a kongresovou sálou prešiel nedávnou rekonštrukciou. Nachádzajú sa tu moderne vybavené izby, riešené bunkovým systémom 2 + 1 so spoločným sociálnym zariadením a chladničkou. Blok B ponúka ubytovanie v 2- a 3-lôžkových izbách, pričom sociálne zariadenia sú spoločné pre jedno poschodie. Blok C bol v roku 2021 zrekonštruovaný a ponúka moderné ubytovanie v dvojložkových izbách so sociálnym zariadením.

Cena: 50 – 125 eur lôžko/mesiac