• Tel: +421 37 641 4111
  • info@uniag.sk

UBYTOVANIE

Vynovené študentské domovy SPU sa nachádzajú priamo v areáli univerzity. Nechýbajú v nich študentské jedálne, bufety,  kuchynky, práčovne a samozrejmosťou je wifi a LAN pripojenie.

ŠD MLADOSŤ, ŠTÚROVA ULICA 3

Nachádza sa v centre mesta, neďaleko Galérie Mlyny. Blok A (vežiak) poskytuje ubytovanie v dvoj- a jednolôžkových izbách bunkového typu so spoločným sociálnym zariadením. Na prízemí nájdete zdravotné stredisko. Blok B je vstupná časť, kde sa nachádza vrátnica, spoločenská miestnosť s kapacitou 150 miest a jedáleň. Blok C (ležiak) poskytuje ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách bunkovým systémom so spoločným sociálnym zariadením. V každej izbe je chladnička.

Cena: 43 – 115 eur lôžko/mesiac

ŠD POĽNOHOSPODÁR, VIHORLATSKÁ 10

Nachádza sa na sídlisku Chrenová, asi 15 minút chôdze od areálu univerzity. Poskytuje ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách s bunkovým systémom so spoločným sociálnym zariadením. Študenti majú k dispozícii televíznu miestnosť, práčovňu a na každom poschodí kuchynku.

Cena: 130 – 140 eur lôžko/mesiac

ŠD ANTONA BERNOLÁKA, TRIEDA ANDREJA HLINKU 38

Je situovaný v areáli univerzity v blízkosti obchodného centra CENTRO. Ubytovaní študenti majú na každom poschodí k dispozícii študovňu, kuchynku a televízne miestnosti. Ubytovacie priestory s celkovou kapacitou 953 študentských lôžok sú rozdelené do troch blokov. Blok A je novopostavená časť s izbami riešenými bunkovým systémom 2 + 1 so spoločným sociálnym zariadením a chladničkou. V súčasnosti prechádza rekonštrukciou. Blok B ponúka ubytovanie v 2- a 3-lôžkových izbách, pričom sociálne zariadenia sú spoločné pre jedno poschodie. Blok C bol v roku 2021 zrekonštruovaný a ponúka moderné ubytovanie v dvojložkových izbách so sociálnym zariadením.

Cena: 45 – 130 eur lôžko/mesiac

ŠD AKADEMICKÁ 1755

Nachádza sa v areáli univerzity v blízkosti obchodného centra CENTRO. Poskytuje ubytovanie v 2-lôžkových študentských izbách bunkového typu, v každej izbe je chladnička.

Cena: 78 eur lôžko/mesiac